غلامرضا دلشادی مدیر عامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر، در این برنامه که جمعی از مدیران هلدینگ توسعه و مدیران شرکت ساینا حضور داشتند ، مدیر عامل توسعه صنایع بهشهر، ضمن بازدید جز به جزء تمامی دپارتمان ها و ماشین آلات فعال در فرآیند تولید، در خصوص مسائل و دغدغه های حوزه صنعت و منابع انسانی کارخانه با مسئولین واحد ها به بحث و تبادل نظر پرداختند.
مهندس دلشادی در جمع مدیران و سرپرستان شرکت ساینا با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۷ تحت عنوان” سال حمایت از کالای ایرانی” از سوی مقام معظم رهبری، مهترین اصل در تحقق این شعار را اصل ” ارتقاء مستقیم کیفیت محصول” برشمردند و به این مهم تاکید داشتند.که در بازار داخل و یا خارج از کشوراین کیفیت برتر یک محصول است که به عنوان بهترین تبلیغ از محصول جدا نمی گردد.
وی طی این نشست صمیمی که با مدیران و متولیان امر فروش و تولید شرکت ساینا داشت افزود: هرچند کثرت برندها و تولیدات متنوع و سر سام آور تقریبا بازار داخلی را اشباء کرده است اما مصرف کتندگان و مردم پیوسته به تولیدات با کیفیت کارخانجات توسعه بهشهر که عمدتا تحت لیسانس پاکسان تولید می شوند، اقبال نشان داده اند و استراتژی جدید هلدینگ توسعه صنایع بهشهر در سال جدید توسعه بازار و مقابله با رقبا می باشد. با این حال وجود بازار مطلوب صادراتی برای برندهای قدیمی کارخانجات توسعه بهشهر ، مهمترین مدرک برای حفظ و توسعه بازارصادراتی در بیرون از مرزهای داخلی است. چرا که طی سالیان گذشته تمام زیر ساختها و الزامات مورد نیاز این برنامه پایه ریزی گردیده و وظیفه مدیران و کارشناسان خبره بخشهای بازاریابی و فروش صنعت شوینده حفظ و پویایی این جایگاه مهم در بین رقبایی است که به دنبال تصاحب بازار هستند.
غلامرضا دلشادی وجود هم افزایی و تعامل همه جانبه بین یک یک شرکت های تحت پوشش هلدینگ توسعه صنایع بهشهر را یکی از مهمترین عوامل موفقیت پایدار این مجموعه عنوان نمودند و ضمن تاکید بر جایگاه ویژه محققین و پژوهش در صنعت شوینده، آگاهی از آخرین یافته های علمی و به روز دنیا و به کارگیری آن را توسط مهندسین و کارشناسان واحدهای تحقیق و توسعه، یک امتیاز متفاوت برای رویارویی با رقبا و ارائه جدید ترین محصولات مورد نیاز مصرف کننده برشمردند.
این گزارش می افزاید در این نشست، مهندس یزدان کرمی مدیر عامل شرکت صنایع بهداشتی و شوینده ساینا گزارش مسبوطی از برنامه های اجرا شده طی سال ۱۳۹۶ و دستاورد های حاصله ارائه نمودند و ضمن اشاره به موانع و مسائل پیش روی این صنعت به تشریح برنامه ها و اهداف استراتژیک مدون شرکت در سال جدید پرداختند.
در پایان این نشست هدف ترسیم جدید ترین متد های طراحی و تولید محصول ، مدیر عامل توسعه صنایع بهشهر دستور ایجاد و راه اندازی یک آزمایشگاه مجهز را در کارخانه صنایع بهداشتی و شوینده ساینا صادر نمودند.
این بازدید یک روزه که به عنوان اولین بازدید دوره ای مدیر عامل هلدینگ توسعه صنایع بهشهر از شرکتهای تابعه بود.
در تاریخ ۲۵ فروردین ماه ۱۳۹۷ انجام پذیرفت.