اخبار

عقاب طلايي‌اكسپورتكس برشانه ساينا نشست

       شركت صنايع بهداشتي ساينا نشان ملي برترين توان علمي و رقابتي در توليد و كيفيت صنايع شوينده و بهداشتي از آن خود كرد

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري ساينا؛اين شركت نمونه بهداشتي در بزرگترين اجلاس اكسپورتكس ايران به پاس نوآوري در توليد محصولات با كيفيت انجام برنامه هاي تحقيقاتي در عرصه طراحي و توليد جديدترين محصولات شوينده و خانگي مفتخر به دريافت نشان ملي برترين توان علمي و رقابتي در توليد و كيفيت صنايع شوينده و بهداشتي گردید.

اين گزارش مي‌افزايد در اين همايش ملي نشان عقاب طلايي مديريت موفق در صنايع شوينده و بهداشتي نيز به پاس  مديريت علمي و دانش محور به مهندس بهنام عزت نژاد مديرعامل شركت صنايع بهداشتي ساينا اعطا شد.

شايان ذكر است اجلاس اكسپورتكس ايران بزرگترين اجلاس مشترك سرامدان توليد و صادرات ايران با نمايندگاه و اتاق هاي مشترك بازرگاني كشورهاي منطقه آسياي ميانه و غرب است كه هرساله با حضور مقامات بلند پايه ايران و كشور هاي منطقه و مديران و دست اندركاران صنايع مختلف داخلي و خارجي با هدف توسعه هرچه بيشتر بازار هاي صادراتي و تحكيم روابط بين المللي برگزار مي‌شود.

اين دوره از اجلاس اكسپورتكس روز ۲۶ آبان ماه در محل همايش هاي بين المللي صدا و سيماي جمهوري اسلامي در قالب برنامه يك روزه پذيراي صنعت گران و صادر كنندگان داخلي و خارجي بود كه مقامات سياسي و اقتصادي و صنعتي ايران و كشور هايي از قبيل روسيه ،تركيه، قطر، افغانستان و … طي اين اجلاس به ارائه سخنراني‌هاي تخصصي و مقالات مرتبط با فضاي صادرات پرداختند.

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *