اخبار توسعه

لزوم تشکیل کمیته فنی در جهت تامین ارز و مواد اولیه در مارگارین

مجید محسنی مجد، مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر:

لزوم تشکیل کمیته فنی در جهت تامین ارز و مواد اولیه در مارگارین

هیئت مدیره گروه توسعه صنایع بهشهر بعد از بازدید از بخش های مختلف شرکت مارگارین در نشستی با حضور مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران ارشد مارگارین ضمن تشکر از اقدامات انجام شده در این شرکت پیرامون تولید، تامین مواد اولیه، برندینگ و استفاده صحیح از فرصت های پیش رو بحث و تبادل نظر کردند.

به گزارش روابط عمومی گروه توسعه صنایع بهشهر، مجید محسنی مجد، مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر در نشستی با حضور کلیه اعضای گروه توسعه صنایع و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونین و مدیران ارشد مارگارین ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت امام جعفر صادق علیه السلام، همراهی و یکدلی هیئت مدیره بهشهر و مارگارین را ستودنی و مثال زدنی خوانده و ابراز داشت: امروز به همراه همکارانم در هیئت مدیره از نزدیک شاهد زحمات شما عزیزان و کلیه کارگران و کارکنان متعهد و کوشای این مجموعه بودیم و خداوند را از این همه همراهی و یکدلی شکر گذارم.

نائب رئیس هیئت مدیره با تبریک و آرزوی موفقیت انتصاب حسن خلخالی در جایگاه مدیرعاملی شرکت مارگارین، وی را مدیری با سابقه و دارای پیشینه مدیریتی موفق معرفی کرد و خطاب به خلخالی گفت: موفقیت شما در مارگارین، سربلندی ماست و آنچه که بنده از شما و دیگر عزیزان انتظار دارم توجه بیشتر به تولید و رشد آن است؛ قطعا مشکلات ارزی و تهیه و تامین مواد اولیه که همگی محصول تحریم های ظالمانه است تاثیر مستقیم بر فرآیند تولید مارگارین خواهد داشت، ولی شما و کلیه همکارانتان نباید کوتاه بیایید و همواره توصیه های مقام معظم رهبری(مد ظله) در ارتباط با هموار کردن مسائل تولید و توجه به مقوله اقتصاد مقاومتی را مد نظر داشته باشید و با تشکیل کمیته ای فنی راهکار مناسب در جهت تهیه و تامین ارز و مواد اولیه را فراهم کنید. بنده و هیئت مدیره گروه توسعه صنایع بهشهر امیدواریم این مجموعه ارزشمند با توکل بر خدا و تکیه بر نیروی انسانی جوان و دلسوز خود بتواند به زودی تحولی بزرگ را در عرصه تولید از خود نشان دهد.

مدیرعامل گروه توسعه صنایع بهشهر، مارگارین را شرکتی صاحب نام و نشان آشنا با پیشینه قوی در کشور عنوان نمود و تصریح کرد: بنده با تمام توان از همه ظرفیت ها برای توسعه همه جانبه مارگارین و کمک به شما عزیزان تلاش خواهم کرد و انشالله با رایزنی و اقداماتی که در دست اجرا می باشد شاهد افزایش تولید و رشد چشمگیر در فروش روغن باشیم.

محسنی مجد در ادامه از حمایت های گروه توسعه ملی و آقای بابا گل زاده به عنوان معاون امور شرکت های گروه توسعه ملی و رئیس هیئت مدیره بهشهر، آقایان موسوی، پروانی، سرکار خانم خلیلی نمایندگان شرکت های صندوق بازنشستگی، گنجینه زرین شهر، سرمایه گذاری غدیر و همچنین آقایان ملکی و فاطمی به عنوان با اعضائ موظف و معاونین شرکت توسعه صنایع بهشهر تقدیر و تشکر نمود.

در ادامه این نشست حسن خلخالی، مدیرعامل شرکت مارگارین ضمن تشکر از حضور هیئت مدیره گروه توسعه صنایع بهشهر و حسن توجه مهندس محسنی مجد به مجموعه تولیدی مارگارین خاطر نشان کرد: دوستان و همکارانم در مارگارین خرسند هستند از اینکه در گروه دیده می شوند ، ازینرو وظیفه خودشان را در امر تولید سخت و تلاش بیشتری خواهند کرد.

خلخالی جایگاه مارگارین در بین مصرف کننده را خوب ارزیابی کرد و خاطر نشان کرد: یکی از اولویت های کاری ما در مارگارین تقویت برندینگ و کسب رتبه نخست در سبد کالایی مصرف کننده است. و برای تحقق این امر باید جنبه های دیگر همچون مسائل مالی و تامین مواد اولیه را مورد بررسی و اصلاح قرار دهیم.  بی شک با حمایت های شما و هیئت مدیره محترم گروه توسعه صنایع بهشهر و نیروی کارآمد، متعهد و متخصص در مارگاین این اهداف تحقق خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *