درباره ساینا

شرکت صنايع بهداشتي ساينا که زیر مجموعه هلدینگ مدیریت صنعت شوینده توسعه صنایع بهشهر می باشد در 2 بهمن 1380 تحت شماره 181802 در اداره ثبت شركتها و مالكیت صنعتی تهران بر مبنای توافقات و هماهنگی به عمل آمده فیمابین مدیریت شركت پاكسان و مدیریت گروه توسعه صنایع بهشهر در زمینی به مساحت 5/59898 متر مربع تاسیس در ناحیه صنعتی شهرستان ابهر روبروی روستای قروه تاسیس گردید. این شرکت در مورخ 7 اردیبهشت 1394 از سهامی خاص به سهامی عام تبدیل شد. موضوع شركت طبق ماده 2 اساسنامه به تهیه و تولید انواع مواد شوینده و پاک كننده، محصولات آرایشی، بهداشتی، شیمیایی و كارهای تولیدی و بازرگانی، سرمایه گذاری، صادراتی و واردات و انجام هر نوع عملیات و معاملاتی كه بصورت مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط با موضوع شركت باشد.

چشم انداز

ساینا یکی از سه برند شناخته شده کشور در ذهن هموطنان عزیز خواهد بود که با کیفیت ترین محصولات و خدمات خود را با هدف حفظ سلامت و شادابی مشتریان عرضه می کند . و یکی از ده برند خوشنام در بین کشورهای خاورمیانه خواهد بود که در کیفیت تولیدات و ارائه خدمات زبانزد مردم منطقه می باشد.

ارزشهای محوری

1. ارتقاء دائم کیفیت و توجه به تنوع خواست مشتریان
2. رفتار توام با انصاف و تقویت شایسته سالاری در محیط کاری از طریق توسعه و عقلائی نمودن ساختار سازمانی و روابط بین بخشی.
3. تقویت فرهنگ کار گروهی در جهت حفظ سرمایه و افزایش احساس مسئولیت به اهداف سازمان و هلدینگ با رویکردی هم افزایانه.
4. حفظ شاخص های محیط زیست و توسعه پایدار برای تقویت دور نمای اهداف شرکت و رعایت حقوق کلیه ذینفعان.

مأموریت

شرکت صنایع بهداشتی و شوینده ساینا با بهره گیری از آخرین تکنلوژی روز دنیا و سرمایه های انسانی لایق و متعهد، تمام توان و سرمایه های خودرا برای عرضه بهترین و با کیفیت ترین محصولات شوینده و بهداشتی و خدمات مرتبط با این حوزه ، به مشتریان خود معطوف داشته و با اعتقاد راسخ به ضرورت حفظ و اعتلای مستمر سلامت و شادابی مشتریان عزیز خود با بکارگیری آخرین یافته های علمی در بخش تحقیق و توسعه خود را در قبال وفاداری مشتریان و مصرف کنندگان متعهد و پاسخگو می داند. این مجموعه بزرگ صنعتی ؛ مشارکت ، همدلی و همراهی عموم ذینفعان خود شامل سهامداران محترم ، مشتریان خرد و کلان،نیروی انسانی و تمام مردم جامعه را در پیشبرد اهداف خود ارج نهاده و به موازات احترام و حفظ محیط زیست این میراث آیندگان از هیچ کوششی برای دستیابی به چشم انداز ترسیم شده در استراتژی خود دریغ نمی نماید.

پیام مدیر عامل

مدیر عامل جدید ساینا ضمن قدرشناسی از مدیران قبلی و عموم همکاران شرکت ساینا، ارتقاء سطح کیفی محصولات و افزایش سهم بازار را از مهمترین اهداف و برنامه های جدید شرکت اعلام نمود و با پراهمیت شمردن جایگاه تحقیق و توسعه، مطالعه برروی خلق و تولید محصولات جدید و مورد نیاز مصرف‌کنندگان را از دیگر برنامه ها و اولویت های جدی شرکت ساینا دانست.

محصولات ساینا

برای شما بهترین ها را به ارمغان می آوردیم ...

ارتباط با ساینا

آماده دریافت پیشنهادات و نظرات شما هستیم ...
آدرس کارخانه
جاده ترانزیت قزوین
تبریز
17 کیلومتری شهرستان ابهر


آدرس دفتر مرکزی
تهران ، بلوار تهرانسر
نرسیده به میدان کمال الملک
ساختمان 306 ، طبقه اول
شماره تماس :
021-66182989
021-64562519
0243-5362252


فکس :
021-89782410