اخبار

مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غیر فلزی سازمان استاندارد: علاقه مندی به کار در کارخانجات ساینا موج می زند

مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غیر فلزی سازمان استاندارد:

علاقه­مندی به کار در کارخانجات ساینا موج می­زند

 

محمد احمدی مقدم مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غیر فلزی سازمان استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران در بازدید از کارخانجات ساینا؛ روحیه مشارکت وعلاقمندی به کار در بین کارکنان این مجموعه را مشهود دانست.

به گزارش روابط عمومی ساینا؛ در بازدید محمد احمدي مقدم مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غیر فلزی سازمان استاندارد وتحقیقات صنعتی ایران وهمچنین داریوش اشکانی پور مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان زنجان و هیات همراه که روز دوشنبه ۲۹ شهریور ماه ۱۴۰۰ از کارخانجات بهداشتی ساینا انجام پذیرفت، رسول کارگرزاده عضو هیات مدیره و معاون منابع انسانی این شرکت ضمن خوش­آمد گویی به میهمانان؛ با بیان تاریخچه، ماموریت و اهداف شرکت ساینا، تولید برندهای نام آشنایی چون گلی، سپید، برف، رخشا و پریمکس را در شاخه شوینده­های خانگی، محصول تلاش و اهتمام کارکنان این شرکت پویا بر شمرد.

رسول کارگرزاده در جمع مدیران ارشد و کارشناسان سازمان استاندارد افزود: اعطای مجوز استاندارد برای محصولات ساینا مسئولیت مدیران و کارکنان این شرکت را در حفظ و حراست از کیفیت محصول و جلب رضایت مشتریان سنگین­تر می­کند و بخش مهمی از مرام­نامه و خط­مشی مدیریتی شرکت ساینا نيز به اين مهم اختصاص يافته است..

در بخش دیگری از این بازدید روح­اله حسینی مدیر کارخانه ساینا با اشاره به عناوین استانداردهای داخلی و چندین استاندارد مدیریتی بین­المللی كه سال­های اخیر توسط شرکت ساینا اخذ گردیده است، ایجاد آزمایشگاه QC و میکروبیولوژی را مطابق با استانداردهای روز دنیا را بخش مهمی از برنامه استراتژیک اعتلای کیفیت محصول در این کارخانجات بر شمرد که به صورت پویا و مستمر یا هدف جلب رضایت مصرف­کنندگان دنبال می­شود.

در نشست جانبی این بازدید یک روزه، محمد احمدی مقدم مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غیر فلزی سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران پس از استماع گزارش مدیران و کارشناسان شرکت ساینا، هدف از حضور خود و کارشناسان این سازمان را در واحدهای صنعتی، صحه­گذاری بر ارزیابی ممیزین سازمان دانست که پیش از این واحدهای شرکت کننده در فراخوان “واحد نمونه استاندارد استان” را مورد ممیزی قرار داده اند.

محمد احمدی مقدم در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به نقات قوت شرکت ساینا به ویژه در زمینه ایجاد و تجهیز آزمایشگاه­های مختلف کنترل کیفی، وجود روحیه مشارکت و علاقه مندی به کار را در بین کارکنان ساینا بعنوان نقطه عطف در بازدید خود عنوان نمود.

در ادامه این برنامه و نشست جانبی، داریوش اشکانی­پور مدیر کل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان زنجان، مشاهدات خود و همکارانش را در بازدید از شرکت ساینا دقیقاً مطابق با آنچه دانست که انتظارش را داشته­اند. وی ضمن اشاره به ابزارهای کنترل کیفی محصول در ساینا، نمونه برداری از تولیدات خطوط و ارزیابی دائم کیفیت محصول توسط آزمایشگاه­های کنترل کیفی را با هدف جلب رضایت مشتری و احیاناً رسیدگی به شکایت مشتری حائز اهمیت برشمرد.

اشکانی­پور در بازدید خود از کارخانجات صنایع بهداشتی ساینا، اعطای نشان استاندارد اجباری محصول را برای سازمان استاندارد یک مسئولیت حساس عنوان نمود و اضافه کرد: سازمان استاندارد با این کار اعتبار و حیثیت خود را به صورت امانت و برای یک دوره مشخص در اختیار آن واحد صنعتی قرار می­دهد.

مدیر کل استاندارد استان زنجان افزود: هرگونه افت کیفیت در محصول، اعتبار و آبروی استاندارد را به مخاطره می­اندازد و این مهم مسئولیت دست­اندرکاران صنعت و تولید را روزبه­روز سنگین­تر می­کند.

شایان ذکر است از آنجاکه شرکت صنایع بهداشتی ساینا جزء کارخانجات تولیدی پیشرو در کیفیت بوده و در فراخوان دریافت نشان واحد نمونه استاندارد شرکت نموده است، مدیران ارشد سازمان استاندارد با هدف صحه­گذاری بر گزارش ارزیابان این فراخوان، در این بازدید یک روزه از دپارتمان­ها مختلف و خطوط تولید کارخانجات ساینا بازدید نمودند.

 

 

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *