اخبار

مديرعامل ساينا: دفاع مقدس ، تابلوي تمام نماي ايستادگي و مقاومت است

 

 

مديرعامل ساينا:

دفاع مقدس ، تابلوي تمام نماي ايستادگي و مقاومت است

محمد نظري مديرعامل شركت صنايع بهداشتي ساينا طي پيامي  به جايگاه والاي شهدا ، ايثارگران ورزمندگان هشت سال دفاع مقدس اداي احترام نمود.متن كامل پيام مديرعامل شركت ساينا به مناسبت فرارسيدن هفته دفاع مقدس بدين شرح است:

 

“ﺑﺴﻢ رب اﻟﺸﻬﺪاء و اﻟﺼﺪﻳﻘﻴﻦ”

 «این هشت سال، مظهری از برترین صفاتی است که یک جامعه میتواند به آنها ببالد و از جوانان خودش انتظار داشته باشد. یعنی دفاع مقدس مظهر حماسه است، مظهر معنویت و دینداری است، مظهر آرمان‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌خواهی است، مظهر ایثار و از خودگذشتگی است، مظهر ایستادگی و پایداری و مقاومت است، مظهر تدبیر و حکمت است»                                        مقام معظم رهبري

دوران هشت سال دفاع مقدس برگ زريني از تاريخ ملت قهرمان ايران وتابلوي تمام نماي ایستادگی و مقاومت بزرگ مردان وشير زناني است كه با ايثار وجانفشاني قله هاي عزت وشرف را فتح كردند.

دفاع مقدس صحنه پرافتخار اتحاد و همبستگی ملت غيرتمند ايران است كه براي دفاع از شعائرديني و مرزهای سرزمینی خود هزاران جان پاك و فرزندان سرو قامت را تقديم نمودند وآنجا كه انسان توانست از شيرين ترين عطيه الهي يعني جان خود بگذرد ؛ نام خود و تمام آنچه كه به عنوان آرمان ومراد براي آن جانفشاني نموده را جاودانه مي كند .وچه زيباست كه در برگ برگ تاريخ زرين اين آب وخاك دلاور پرور ،از اين گونه رشادت وايثارگري ها كم نيست . ايستادگي در راه اعتقاد و باوري كه به بخشي از فرهنگ متعالي وپوياي مردمان اين سرزمين تبديل گرديده است.

چه آنان كه هنوز صحنه هاي بي نظير آن دوران باشكوه را در ذهن دارند وچه جواناني كه امروز تمام حيثيت ؛ امنيت وآرامش خود را مديون رشادت هاي شهدا ، ايثارگران و رزمندگان شرافت‌مند آن دوران هستند؛ باوردارند که هنرمندانه‌ترین قلم‌ها وتصویرها و هرآنچه به عنوان هنر در جهان معرفي شده است ؛توان آن را ندارد كه بيانگر کامل و دقیق عظمت ،بزرگواري وهنرمندي والا ومعنوي بازيگران بي بديل صحنه اين هشت سال باشد. گل‌هایی پرپر شدند که هر یک گلستانی را معطر می‌کردند و جان‌هایی نثار شدند که هر یک آتشفشانی از مهر و عشق به مردم و سرزمین را فریاد می‌زدند و بدون ترديد امروز ميهمانان محترم خوان پرنعمت حضرت اباعبدالله الحسين(ع) هستند.

زيبايي ها ، آثار و بركات هشت سال رشادت و جانفشاني براي دفاع از شريعت وآب وخاك  يك پشتوانه ارزشمند براي فرهنگي شد كه خود سرچشمه زايش و تربيت چنين انسانهايي بي ادعا و ايثارگر بود  تا امروز منادي  بالاترين و والاترين ارزشهاي انساني براي همه ملت هاي آزاده در سرتاسر جهان گردد و بر همه ماست تا از آرمانها  انقلاب اسلامي وهمه خون هاي پاك ريخته شده در پاي اين درخت سرفراز ، تا ايثار جانمان دفاع كنيم.

اينجانب نيز به نمایندگی از خانواده بزرگ ساينا   با درود به روح بلند همه شهدای بلندمرتبه  سرزمین‌مان اعم از ايثارگران دفاع مقدس ، شهداي مدافع حرم و شهداي عرصه سلامت مردم عزیزمان، هفته دفاع مقدس را به همه عاشقان ودلسوختگان اين نظام واين آب وخاك كهن تبریک عرض نموده و با گرامیداشت یاد و خاطره همه ايثارگران سربلند ايران عزيز اسلامي ، شكوه ، عزت وسربلندي روز افزون مردم عزيز كشورم و صلح و آرامش در سراسر جهان را از درگاه احديت آرزو مي نمايم.

 

محمد نظري – مدير عامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *