اخبار

نعمت الهی : همه فعاليت ها وتلاش ها بايد به توسعه صنعت وتوليد ختم شود

نعمت الهي در افتتاحيه فاز دوم محصولات پریمکس:

همه فعاليت ها وتلاش ها بايد به توسعه صنعت وتوليد ختم شود

 

فاز دوم توليد محصولات برند پريمكس همزمان با شروع دهه مبارك فجر و با حضور مديرعامل هلدينگ مديريت صنعت شوينده در كارخانجات بهداشتي ساينا افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی ساینا؛ در روز يازدهم بهمن ماه با حضور امیرعلی نعمت الهی مدیر عامل شركت مدیریت صنعت شوینده و هیئت همراه ، جمعی از مدیران عامل شرکت های تابعه این گروه، شركت به‌پخش، جمعی از مقامات و مسئولین حوزه صنعت استان زنجان و حضور افتخاری جمشید فروزش دبیر انجمن صنایع شوینده ، سالن توليد محصولات پاك كننده و سفيد كننده پريمكس  به عنوان فاز دوم از سبد كامل محصولات اين برند  افتتاح ومورد بهره برداري قرار گرفت.

 

گفتني است در ابتداي اين گردهمايي؛ دكتر نعمت الهي به همراه مدعوين برنامه از تمامي بخش‌ها ودپارتمانهاي توليد شركت صنايع بهداشتي ساينا بازديد نمودند و دكتر نعمت الهي از نزديك پاي صحبت كاركنان اين شركت توليدي نشست.

اين گزارش مي افزايد ؛ در نشست جانبی اين برنامه افتتاحيه دكتر نعمت الهي پس از تبريك ايام الله دهه فجر وسالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي وروز زن ، به مسئولین و مدیران کل استان زنجان ، نمایند مردم شهرستان ابهر در مجلس شورای اسلامی و همه مدیران حاضر در مراسم خوش آمد گفته و در ادامه سخنان خود تمامي تحولات و پیشرفت ها در مجموعه ساینا را نشانه پویایی و موفقیت این شرکت بزرگ بر شمرد و حضور شرکت ساینا در استان زنجان و شهرستان ابهر را یک فرصت دانست تا اين مجموعه توليدي ازهمه ظرفیت های ارزشمند شهرستان ابهر و استان كهن زنجان استفاده کند.

نعمت الهی در ادامه خطاب به مقامات و مسئولین استان گفت : ظرفیت های استان زنجان بسیار وسیع است وبعنوان يك مزيت ويژه براي كارخانجات اين منطقه محسوب مي شود و شرکت ساینا نيز با همه وجود درخدمت شهرستان ابهر و استان زنجان است و هيچ يك از امکانات خود را براي خدمت به مردم بزرگوار این منطقه دريغ نخواهد نمود.

مدیر عامل شرکت مدیریت صنعت شوینده در ادامه سخنان خود بر عنصر خلاقیت در بین کارکنان شرکت های گروه مديريت صنعت شوينده تاکید نمود و با اشاره بر پیشبرد برنامه ها و فعالیت ها بر مبنای هم افزایی و مشارکت، شاخص اندازه گيري پيشرفت را توسعه همه جانبه دانست وافزود ؛ مي بايست هرگونه تغيير ،تحول وبرنامه ريزي نهايتا به توسعه كشور عزيز ايران ختم شود.

نعمت الهی در پایان سخنان خود مجددا به فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند اسلامی و تجلیل از ایام دهه فجر اشاره نمود و تقارن  این نشست را با ایام الله مبارک دهه فجر و نزدیکی سالروز تولد حضرت فاطمه  زهرا (س) و روز زن به فال نیک گرفت.

 

به گزارش روابط عمومي ساينا ، بهنام عزت نژاد مدیر عامل شرکت صنايع بهداشتي ساینا در ابتدای اين نشست ضمن خیر مقدم و گرامی‌داشت چهل و دومین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به سر فصل های مهمي از فعالیت ها و برنامه های شرکت صنایع بهداشتی ساینا در سال مالی گذشته اشاره نمود و از پروژه طراحی و تولید سبد کامل محصولات برند پریمکس با ارائه روند فعاليت بر روي پاور پوينت ، به عنوان مهمترين وشاخصترين دستاورد مشترك همه مديران وكاركنان خدوم شركت صنايع بهداشتي ساينا در سال ۱۳۹۹ نام برد كه بخش اعظم آن به مرحله توليد وعرضه به بازار رسيده است.

در بخش دیگراین نشست فغفوري مدیر کل صنعت و معدن استان زنجان ضمن ارائه گزارشی از صنعت استان زنجان به روند رو به رشد صنعت شوینده در استان زنجان اشاره نمود و از شرکت ساینا به عنوان یکی از موفق ترین مجموعه های تولیدی استان نام برد.

نوروزی فرماندار ابهر نیز در ادامه این نشست ضمن خوشامدگویی به میهمانان مراسم ،از شرکت ساینا به عنوان یک مجموعه تاثیر گذار بر اشتغال و اقتصاد شهرستان ابهر نام برد و از عملکرد مثبت و اثر گذار ساینا همزمان با شیوع ویروس کرونا و تولید سریع مواد ضد عفونی کننده تقدیر و خواستار توسعه حداکثری توان و ظرفیت شرکت صنایع بهداشتی ساینا در توليد محصولات شوينده شد.

بهروز پور محمدی مدیر عامل شرکت به پخش نیز در بخش دیگری از این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از همه شرکت های شوینده ،شرکت ساینا را یکی از شرکت های موفق گروه بر شمرد که همکاری و هم افزایی بسیار مطلوبی با شرکت به پخش داشته و دارند.

وافزود مجموعه به‌پخش بنابر رسالت وماموريتش تمام توان وهمت خود را براي عرضه حداكثري توليدات گروه شوينده بكار خواهد گرفت و در اين راه از هيچ همكاري دريغ نمي كند.

گفتني است ، بخش پایانی این نشست به پرسش و پاسخ و تبادل نظر مدیران عامل شرکت های تابعه مدیریت صنعت شوینده با دكتر نعمت الهی اختصاص پیدا نمود و اعضا ء حاضر در نشست پیرامون فعالیت ها و عملکرد شركت هاي گروه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *