اخبار

درخشش ساينا در چهارمين دوره جايزه ملي تعالي نگهداري

شركت صنايع بهداشتي ساينا در چهارمين دوره جايزه ملي تعالي نگهداري ايران موفق به كسب تقديرنامه يك ستاره اين جايزه ملي شد.

 

به گزارش روابط عمومي اين شركت، صنايع بهداشتي ساينا با حضور در چهارمين دوره جايزه ملي تعالي نگهداري و تكميل فرآيند خود ارزيابي اين جايزه كه خود مقدمه شروع و پياده‌سازي سرفصل‌ها و اقدامات اجرايي آن جايزه است؛ از طرف كميته داوران اين جايزه ملي موفق به دريافت تقديرنامه يك ستاره  جايزه ملي تعالي نگهداري ۱۴۰۰ شد.

اين گزارش مي افزايد؛ كميته‌هاي ارزيابي “جايزه ملي تعالي نگهداري” متناسب با نوع فعاليت كارخانجات صنعتي، توليدي و خدماتي ضمن حضور در محل كارخانجات و شركت‌هاي دريافت كننده اين جايزه، علاوه بر تحليل و بررسي فرم‌هاي خود اظهاري متقاضيان؛ فعاليت و برنامه‌هاي هرمجموعه را متناسب با رسته تخصصي از پيش تعيين شده مورد مميزي سختگيرانه قرار مي‌دهند.

در همين رابطه شركت صنايع بهداشتي ساينا با توجه به تلاش صورت گرفته در زمينه مديريت نگهداري و تعميرات كارخانجات اين شركت، در رسته تخصصيمديريت نگهداري و دارايي‌ها حائز دريافت تقديرنامه يك ستاره در چهارمين دوره جايزه ملي تعالي نگهداري  گرديد.

يادآور مي شود؛ جشنواره جايزه ملي تعالي نگهداري براي سومين سال پياپي است كه به اهتمام و برنامه‌ريزي “انجمن نگهداري و تعميرات ايران” با هدف تعالي سازمان‌هاي صنعتي، توليدي و شركت هاي خدماتي مرتبط با اين بخش برگزار مي‌گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *