اخبار

ساینا خرید برند “گلی” را آغاز کرد

در مجمع فوق‌العاده، ساینا گام بزرگی برای توسعه برداشت.

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده شرکت صنایع بهداشتی ساینا با حضور بیش از ۸۱ درصد از سهامداران در سالن اجتماعات شرکت پاکسان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شرکت ساینا، در این نشست که روز یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ برگزار شد، حمید مظفری، معاون امور شرکت‌ها و مجامع شرکت توسعه صنایع بهشهر، به نمایندگی از بزرگترین سهامدار حقوقی ریاست مجمع را برعهده داشت.

 

مظفری ضمن گرامیداشت عید قربان، با تشکیل هیئت رئیسه و دعوت از حمیدرضا حقی، مدیرعامل گروه مدیریت شوینده توسعه صنایع بهشهر و ابوالفضل علی‌مراد از شرکت سرمایه‌گذاری گروه صنایع بهشهر ایران به عنوان ناظران، حميد بدرلو به عنوان نماینده سازمان بورس، محمد ابراهیمی به عنوان نماینده سازمان حسابرسی، عباس مشیری مدیر مالی ساینا و بهنام عزت‌نژاد مدیرعامل شرکت ساینا به عنوان دبیر مجمع، موارد مندرج در دستور جلسه را بررسی کردند.

در این مجمع، هیئت رئیسه با تأیید حضور نمایندگان سهام و حصول حد نصاب قانونی، رسمی بودن جلسه را اعلام کرد. بر اساس دستور جلسه، معاملات موضوع ماده ۱۲۹ اصلاحیه قانون تجارت در دوره مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۳، که شامل خرید علامت تجاری (برند) “گلی” بود، به اتفاق آراء حاضران تصویب و تأیید شد.

گالری تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --